Služby

VACUSHAPE V4 INFRA

Ako jediné štúdio na Slovensku vám ponúkame možnosť vyskúšať nový model aeróbneho trenažéru VacuShape V4 Infra!

Aeróbny trenažér VacuShape V4 Infra ako jediný kombinuje funkcie
POHYB + PODTLAK + PRETLAK + INFRA

Podtlak ako najúčinnejšia funkcia je zároveň pre organismus najväčšou záťažou. V prípade zdravotných problémov (kŕčové žily, cievne a srdečné príhody atď.) nie je vhodné bežný VacuShape so zapnutou funkciou podtlak využívať.

S Vacushape V4 Infra je situácia iná! S týmto prístrojom môžete namiesto podtlaku trénovať s pretlakom, s infra alebo si obe funkcie skombinovať.
Vedľajším pozitívnym efektom pretlaku je nadľahčovanie človeka, ktorý vo VacuShape trénuje. Nadľahčovanie značne uľavuje kĺbom a chôdza sa tak stáva jednoduchšia a príjemnejšia.

VacuShape V4 Infra v Slim Fit Studio
SlimFitStudio VacuShape V4

Ako prebieha cvičenie VacuShape V4?

Tréning vo VacuShape priebieha chôdzou na bežiacom páse alebo crossovom trenžéri počas 30 minút, problémové partie sa pritom nachádzajú v podtlakovej alebo pretlakovej kabíne. V závislosti od potrieb klienta.

V priebehu aplikácie je monitorovaná tepová frekvencia tak, aby išlo po celý čas o aerobné cvičenie, kedy je spotreba energie hradená z 80% tukmi a iba 20% tvoria cukry. Podtlakom je aktivovaný nielen metabolizmus tukov, ale aj lymfatický systém, ktorý zaisťuje lepšie odvádzanie metabolických splodín.

Silné prekrvenie pokožky a lepšie zásobovanie kyslíkom, vitamínmi, minerálnymi látkami a enzýmami pozitívne pôsobí proti pomarančovej koži. Pleť je pri pravidelnej aplikácii hladšia a jemnejšia.

Aké je vhodné oblečenie na cvičenie VacuShape V4?

Do prístroja si odporúčame obliecť voľné tepláky alebo šortky a obuť ľahké športové topánky s hladkou podrážkou.

ROLLFIT

Rollfit je masážne zariadenie, ktoré funguje ako prístrojová lymfodrenáž. 

Rollfit je určený pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre svoju postavu a pritom sa dokonale zrelaxovať.

Účinky

  • prekrvenie kože
  • zmiernenie celulitídy
  • aktivácia lymfotického systému
  • zrýchlenie metabolizmu
  • chudnutie brucha a stehien
  • uvoľnenie svalstva po záťaži
  • relax

XBODY

Cvičenie so strojom XBody funguje na základe elektrickej stimulácie svalov (EMS), čím sa radí medzi jeden z obľúbených fitness prístrojov modernej generácie. Pri EMS sa z prístroja vysielajú nízkofrekvenčné elektrické impulzy skrze elektródy, ktoré spôsobujú kontrakciu vo svaloch.

Cvičenie prebieha pomocou špeciálnej vesty, do ktorej sú elektródy zapojené. EMS aktivuje kontrakcie svalov oveľa intenzívnejšie a cielene, teda prostredníctvom vonkajších elektrických impulzov, a tým vám pomáha cvičiť oveľa efektívnejšie.

Vďaka synchrónnemu rozloženiu záťaže, sa dokážu súbežne aktivovať v jedinom cviku viac svalov naraz, čím umožňuje bezpečne precvičiť až 90% svalstva za neuveriteľných 20 minút cvičenia a nezaťažovať pritom kĺby ani väzy.

Tréningy sa strojom XBody pomáhajú efektívne chudnúť, posilňovať, formovať postavu vrátane problémových partií, zvyšovať fyzickú kondíciu a výkonnosť.